Szeregowce Poznań Junikowo

Szeregowce Poznań Junikowo

Szeregowce Poznań Junikowo

Z jednej strony bliskość natury, a z drugiej tętniącego życiem centrum miasta sprawia, że przygotowana przez nas oferta jest wyjątkowo atrakcyjną propozycją dla osób poszukujących nowego mieszkania w stolicy Wielkopolski.

Realizowane w ramach inwestycji Ziębicka 14 szeregowce, to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które pragną jak najszybciej przeprowadzić się do własnego mieszkania – przestronnego, komfortowego i świetnie zlokalizowanego w zachodniej części Poznania, w niewysokim budynku wielorodzinnym.

Nowe szeregowce na Junikowie – dobra oferta

Zaprojektowane i realizowane przez dewelopera FB Antczak wielorodzinne budynki mieszkaniowe, które tworzą inwestycję Ziębicka 14, to siedem nowoczesnych i kameralnych, pięciokondygnacyjnych szeregowców. W ramach prowadzonych od trzeciego kwartału 2020 roku działań, ostatecznie w tej lokalizacji powstaną 134 mieszkania o metrażu od 37 m2 do 73 m2. Dwu- lub trzypokojowe, przemyślane i przestronne, z balkonami na piętrach lub tarasami z ogródkiem na parterze, będą idealną przestrzenią do życia, również dla rodzin z dziećmi. Całości tej idealnej wizji dopełnia przede wszystkim otoczenie – fauna i flora, które można obserwować podczas spacerów m.in. na terenach rekreacyjnych wokół Strumyka Junikowskiego. Bliskość natury jest w tym przypadku zdecydowanym atutem – dorosłym pozwoli na pełne odprężenie po pracy, z dala od zgiełku miasta. To również optymalne warunki dla rozwoju dzieci, które nie tylko będą mogły aktywnie spożytkować swoją energię, ale też eksplorować i poznawać na własną rękę świat przyrody.

Szeregowce Junikowo Poznań - komfort życia i funkcjonalne rozwiązania

Deweloper już na etapie przygotowania projektu zadbał o to, aby na budowanym na Junikowie osiedlu szeregowców nie zabrakło miejsc postojowych, zarówno tych zlokalizowanych na zewnątrz, jak i znajdujących się w halach garażowych. Biorąc pod uwagę fakt, że obecnie właściwie każda rodzina posiada co najmniej jeden samochód, taka opcja jest sporym udogodnieniem. Co więcej, wydzielono również przestrzeń na komórki lokatorskie przypisane do mieszkań, a w obrębie obiektu zaplanowano także dwa lokale użytkowe, w których możliwe będzie prowadzenie działalności gospodarczej, na przykład z obszaru handlu lub usług.

Mieszkanie w szeregowcu – rynek wtórny czy pierwotny?

Choć obecnie dostępnych jest sporo ofert lokali z drugiej ręki, zakupienie mieszkania w nowym szeregowcu powstającym w ramach inwestycji Ziębicka 14 bezpośrednio od dewelopera to pewność, że otrzymają Państwo klucze do nowoczesnych, wolnych od architektonicznych niedogodności, tak typowych dla starszego budownictwa, przestrzeni. Jasne pokoje, możliwość elastycznego dopasowania ich układu do własnych potrzeb i zaaranżowania mieszkania zgodnie z własnym gustem to zdecydowane atuty wynikające z nabycia nieruchomości na rynku pierwotnym. Co więcej, decydując się na zakup lokalu w nowo wybudowanym szeregowcu, nie muszą Państwo martwić się o dodatkowe fundusze na generalny remont oraz takie kwestie, jak stan instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej, nieszczelne okna wymagające wymiany czy przystosowanie łazienki lub kuchni do współczesnych oczekiwań.

Zakup mieszkania w szeregowcu w Poznaniu

Dobrze skomunikowana z centrum miasta okolica, czyli trasa tramwajowa w ciągu ulicy Grunwaldzkiej i kilka linii autobusowych, a także bliskość obiektów użyteczności publicznej, takich jak żłobki, szkoły, urzędy czy gabinety lekarskie sprawiają, że zakup oferowanych przez nas mieszkań w szeregowcu jest znakomitą inwestycją. Wyliczając liczne zalety okolicy nie można zapomnieć też o znajdującym się w pobliżu Stadionie Miejskim, a także innych ośrodkach rekreacyjnych i kulturalnych, zapewniających dostęp do rozrywki oraz możliwość korzystania z licznych ofert umożliwiających skoncentrowanie się na rozwoju osobistym.

Komfortowe mieszkanie w Poznaniu

Jako deweloper działający w branży budowlanej od wielu lat, w ramach realizowanej od trzeciego kwartału 2020 roku nowej inwestycji prowadzonej w Poznaniu w dzielnicy Junikowo, możemy zaoferować naszym Klientom wyjątkowe mieszkania.

Osiedle szeregowców Ziębicka 14 to kameralne miejsce stworzone do prowadzenia spokojnego, rodzinnego życia w komfortowych warunkach. Bliskość natury i dostępność rozległych terenów rekreacyjnych to poszukiwany przez wielu naszych Klientów luksus, a znakomite skomunikowanie z tętniącym życiem miastem dopełnia całości. Jeżeli więc poszukują Państwo tego jedynego, wyjątkowego miejsca – mieszkanie na osiedlu szeregowców Ziębicka 14 będzie najlepszą opcją. Zapraszamy!

Biuro Sprzedaży FB Antczak

ul. Ziębicka 35 (lok.037),
60-164 Poznań

T. 785 054 575 E. biuro@ziebicka14.pl

Zadaj pytanie bezpośrednio do biura sprzedaży:

Pozwól sobie na luksus rodzinnej intymności i wysoki komfort życia wśród flory i fauny na naszym nowym osiedlu. Iście po królewsku.