Nowe inwestycje

Poznań nowe inwestycje

Poznań nowe inwestycje

Ziębicka 14 to prawdziwa perełka dla wszystkich, których interesują nowe inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu. Osiedle zlokalizowane jest na poznańskim Junikowie, w niewielkiej odległości od ulicy Grunwaldzkiej, będącej głównym ciągiem komunikacji z centrum. Oprócz doskonałego skomunikowania z miastem, kompleks mieszkaniowy Ziębicka 14 wyróżnia umiejscowienie w niepowtarzalnej bliskości natury. Nieopodal znajdują się sprzyjające rekreacji tereny zielone, między innymi Lasek Marceliński, czy Południowo-Zachodni Klin Zieleni. Usytuowanie obiektu w otoczeniu natury, przy Strumyku Junikowskim, gwarantuje luksus stałego kontaktu z przyrodą – podczas rodzinnych spacerów możemy obserwować liczne gatunki ptaków i czynne stanowiska bobra. Ta unikatowa lokalizacja sprawia, że osiedle Ziębicka 14 to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną odpocząć od miejskiego zgiełku, ale zarazem nie chcą rezygnować z komfortu, który daje łatwa komunikacja z centrum miasta.

Poznań – nowe inwestycje mieszkaniowe

Jeśli szukasz przestrzeni, w której zamieszkasz z najbliższymi, postaw na najwyższy komfort – to ważna inwestycja, dzięki której stworzysz warunki do wspólnego cieszenia się z codziennego życia. Osiedle Ziębicka 14 to połączenie perfekcyjnej, doskonale skomunikowanej lokalizacji z ofertą komfortowych, funkcjonalnych mieszkań na miarę naszych czasów. Tę inwestycję wyróżnia harmonia nowoczesnego budownictwa i otoczenia przyrody. Przyjazny charakter obiektu dopełniają ogródki i obszerne balkony, zapewniające każdemu przyszłemu mieszkańcowi dostęp do własnego kawałka zieleni. Nieopodal znajdują się przedszkola, szkoły, obiekty sportowe i rekreacyjne, dzięki którym miejsce to jest idealną propozycją dla całej rodziny. Szeroka oferta lokali mieszkaniowych o elastycznych układach funkcjonalnych, daje możliwość zaaranżowania takiego wnętrza, jakie sobie wymarzyłeś. Zapewnij optymalne warunki sobie i swoim najbliższym – zamieszkaj na osiedlu Ziębicka 14.

Biuro Sprzedaży FB Antczak

ul. Ziębicka 35 (lok.037),
60-164 Poznań

T. 785 054 575 E. biuro@ziebicka14.pl

Zadaj pytanie bezpośrednio do biura sprzedaży:

Pozwól sobie na luksus rodzinnej intymności i wysoki komfort życia wśród flory i fauny na naszym nowym osiedlu. Iście po królewsku.