Nowe osiedla w Poznaniu

Nowe osiedla w Poznaniu

Nowe osiedla w Poznaniu

Budowa mieszkań to między innymi wybór optymalnej lokalizacji przez dewelopera, tak aby sprostać wszystkim potrzebom klientów – także dotyczącym otoczenia, w którym będą w przyszłości mieszkać. Dlatego wybierając nowe mieszkanie w Poznaniu, zwróć uwagę nie tylko na jakość materiałów wykończeniowych, ale także na umiejscowienie osiedla. Atrakcyjna, dogodna lokalizacja to połowa sukcesu i gwarancja późniejszego czerpania przyjemności z mieszkania. Tym charakteryzuje się położenie nowej inwestycji firmy FB ANTCZAK – osiedla Ziębicka 14. Jest to nowoczesny i funkcjonalny obiekt usytuowany blisko poznańskiego śródmieścia, a zarazem w centrum świata przyrody. Z kompleksu mieszkalnego można szybko przenieść się na łono natury, jadąc rowerem do Lasku Marcelińskiego lub udając się na spacer wzdłuż Strumyka Junikowskiego. Obserwacja stu czterdziestu gatunków ptaków lub czynnych stanowisk bobra? Tutaj jest to możliwe. W takim miejscu Twoi najbliżsi będą mogli naprawdę odetchnąć!

 

Przyjazna przestrzeń i wysoka funkcjonalność – nowe mieszkania Poznań

Nowe osiedla w Poznaniu stawiają na funkcjonalne i nowoczesne budownictwo. Osiedle Ziębicka 14 nie ustępuje najwyższym standardom wykończenia i komfortu. Dwu- i trzypokojowe mieszkania wyróżniają plany o elastycznym układzie funkcjonalnym, tak aby pozostawić możliwość dowolnej aranżacji, zgodnie z Twoimi upodobaniami i potrzebami. Każdy ze stu trzydziestu czterech lokali mieszkaniowych uzupełniony jest o dodatkowy kawałek zewnętrznej przestrzeni w formie obszernego balkonu lub ogródka, umożliwiających spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Na wysoki komfort życia wpływa także umiejscowienie całego kompleksu przy Strumyku Junikowskim. Równocześnie, w pobliżu znajdziemy także przedszkola, szkoły oraz kluby sportowe. Ziębicka 14 to adres, pod którym bez wątpienia zamieszka balans i harmonia. Codzienny kontakt z naturą i dobre połączenie z centrum miasta – to brzmi, jak optymalny plan na mieszkanie!

Biuro Sprzedaży FB Antczak

ul. Ziębicka 35 (lok.037),
60-164 Poznań

T. 785 054 575 E. biuro@ziebicka14.pl

Zadaj pytanie bezpośrednio do biura sprzedaży:

Pozwól sobie na luksus rodzinnej intymności i wysoki komfort życia wśród flory i fauny na naszym nowym osiedlu. Iście po królewsku.