Nowe mieszkania Poznań Grunwaldzka

Nowe mieszkania Poznań Grunwaldzka

Nowe mieszkania Poznań Grunwaldzka

Poznaj siłę spokoju, bezpieczeństwa oraz wszechobecnej zieleni — a wszystko to zaskakująco blisko bijącego serca wielkiego miasta! Decydując się na zakup nowego mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Grunwaldzkiej w Poznaniu, możesz czerpać korzyści z doskonałej lokalizacji, która znacznie ułatwi Ci codzienne lub okazjonalne wyprawy do centrum, zarówno korzystając z komunikacji miejskiej, jak i własnego samochodu. Jeśli tak jak my czujesz się częścią wielkiej metropolii, jednocześnie jednak ceniąc sobie uroki posiadanie własnego cichego zakątka, z dala od gwaru i pędu dużego miasta, wśród naszych propozycji z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Nowe mieszkania - Poznań, Grunwaldzka

Celem naszych inwestycji jest stworzenie komfortowego i bezpiecznego miejsca do życia dla całej rodziny. Nadrzędną ideą, która przyświeca nam podczas realizacji projektu, jest stworzenie unikalnych warunków rezydencjalnych, łączących w sobie zalety dwóch światów — wiecznie żywego zgiełku wielkiego miasta oraz spokoju i kontaktu z naturą, tak charakterystycznych dla obszarów położonych z dala od największych aglomeracji.

Nowe mieszkania, które czekają na Ciebie wśród naszych propozycji, stanowią niezwykle obszerny przekrój wariantów — w zakresie układu oraz powierzchni — z których bez problemu wybierzesz ten wymarzony. Nasza inwestycje obejmuje lokum dwu-, trzy-, a także czteropokojowe, w jednym z kilku budynków składających się na bezpieczne osiedle. W ramach dostępnych propozycji odnajdą się zatem zarówno rodziny z dziećmi, jak i pary oraz osoby mieszkające w pojedynkę. Powierzchnia nowych nieruchomości waha się od — w zależności od układu i liczby pokoi — 30 do nawet 75 metrów kwadratowych.

Dlaczego warto postawić na nowe mieszkanie?

Zalet zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego jest wiele. Począwszy od gwarancji wysokiej jakości samej inwestycji, który sygnowana jest przez samego dewelopera oraz jego renomę, aż po nienaganny, a wręcz nieskazitelny stan wnętrza, które wolne jest od usterek i wad wynikających z długiej eksploatacji. Jednak tym, co w największym stopniu przyciąga do zakupu nowego mieszkania przy ulicy Grunwaldzkiej w Poznaniu jest możliwość stworzenia własnych czterech ścian niemal całkowicie według własnej, niepowtarzalnej wizji. Decydując się na zakup nieruchomości od dewelopera zyskujesz niejako czystą kartę — tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób ją zapiszesz.

Jednocześnie zyskujesz komfort. Ten z kolei wynika bezpośrednio z nowoczesnych rozwiązań w zakresie wyposażenia samego mieszkania, jak i całego osiedla. Zaawansowane systemy bezpieczeństwa, wysoka ergonomia, integracja z terenami zielonym oraz przestrzenią rekreacyjną, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych — to wszystko zalety przemyślanej inwestycji na światowym poziomie. Obrazu dopełniają przestronne, doskonale oświetlone pokoje, wygodna i pojemna kuchnia, także obszerny balkon z fantastycznym widokiem.

Doskonała lokalizacja - nowe mieszkania przy Grunwaldzkiej

Ogólnie rozumiana jakość i ergonomia samych nieruchomości to bez wątpienia jeden z kluczowych aspektów nowych mieszkań dostępnych w ramach inwestycji, ale o ich finalnej wartości w dużej mierze decyduje jeszcze jeden czynnik — lokalizacja. Osiedle usytuowane w bezpośredniej bliskości ulicy Grunwaldzkiej to prawdziwy raj dla osób, których praca, edukacja lub hobby wymaga częstej komunikacji z centrum Poznania. Położenie przy jednej z głównych arterii miasta niesie ze sobą niemal nieograniczone możliwości w zakresie transportu, we wszystkich jego odsłonach — samochodowej, w ramach komunikacji publicznej, a także tych ekologicznych, w rodzaju sieci rowerów miejskich.

Także bezpośrednie otoczenie nowych mieszkań składających się na inwestycję przy ulicy Grunwaldzkiej nie pozostawia wiele do życzenia w kwestii pobliskich udogodnień i przybytków. Sklepu spożywcze, lokale usługowe oraz przestrzeń natury rekreacyjnej — to wszystko pozostaje do dyspozycji osób, które zdecydują się na zakup nieruchomości deweloperskiej w ramach omawianego osiedla.

Tym, co z pewnością docenią wszyscy miłośnicy bliskiego kontaktu z naturą w jej najczystszym wydaniu, jest bezpośrednie sąsiedztwo rozległych terenów zielonych, chociażby w postaci Południowo-Zachodniego Klinu Zieleni oraz Lasku Marcelińskiego. Obrazu pełnego niepowtarzalnych wrażeń płynących wprost z przyrody dopełnia sąsiedztwo licznych parków, placów zabaw oraz okolicznego strumienia. Takie nagromadzenie zieleni wokół nowego mieszkania niesie ze sobą jeszcze jedną korzyść — bogata roślinność nie pozostaje bez wpływu na czystość powietrza.

Postaw na nowe mieszkanie - Grunwaldzka, Poznań

Więcej szczegółowych informacji na temat nowych mieszkań wchodzących w skład naszej inwestycji znajdziesz w odpowiednich sekcjach naszej strony internetowej. Tam też czeka na Ciebie lista konkretnych nieruchomości, które możesz rezerwować już teraz! Jeśli natomiast masz jakiekolwiek pytania, nie czekaj — skontaktuj się z naszymi doradcami!

Biuro Sprzedaży FB Antczak

ul. Ziębicka 35 (lok.037),
60-164 Poznań

T. 785 054 575 E. biuro@ziebicka14.pl

Zadaj pytanie bezpośrednio do biura sprzedaży:

Pozwól sobie na luksus rodzinnej intymności i wysoki komfort życia wśród flory i fauny na naszym nowym osiedlu. Iście po królewsku.