Nowe mieszkania Grunwald

Nowe mieszkania Poznań Grunwald

Nowe mieszkania Poznań Grunwald

Mieszkanie w kojącym otoczeniu zieleni, czy bliski dostęp do udogodnień i miejskich rozrywek? W tej kwestii nie musisz iść na kompromis. Inwestycja Ziębicka 14 to kompleks mieszkaniowy w sąsiedztwie poznańskiego Grunwaldu, łączący rytm miasta z harmonią przyrody. Dzięki unikatowej, atrakcyjnej lokalizacji, osiedle wyróżnia bliski dostęp do komunikacji miejskiej, przyjazne otoczenie natury, ale też nieduża odległość od centrum miasta. Wiemy, że decydując się dziś na zakup mieszkania, trzeba wziąć pod uwagę szereg czynników. Nic dziwnego – jest to inwestycja na lata, która będzie służyć nam i naszej rodzinie. Dlatego niezbędne jest, aby wybrać taką propozycję, która uwzględni wszystkie nasze kluczowe potrzeby, bez kompromisów. Bo przecież najważniejsze to poczuć się jak w domu i móc cieszyć się pełnią życia w komfortowym otoczeniu.

 

Komfortowe mieszkania na sprzedaż – Grunwald

Osiedle Ziębicka 14 to nowa inwestycja firmy FB ANTCZAK – polskiego dewelopera z bogatym doświadczeniem w branży mieszkaniowej. Jedną z naszych zasad jest szukanie perfekcyjnych lokalizacji, które będą spełniać wszystkie potrzeby naszych klientów. Tylko w takich miejscach budujemy nowe mieszkania. Poznań-Grunwald i Poznań-Junikowo to wyjątkowe dzielnice, które łączą w sobie wszystko, co w mieście najważniejsze. Dlatego to właśnie ten obszar okazał się idealną lokalizacją dla osiedla Ziębicka 14, miejsca, które zapewni mieszkańcom otoczenie natury, da mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu i stanie się idealnym miejscem do życia. Dogodne położenie inwestycji w niewielkiej odległości od ulicy Grunwaldzkiej gwarantuje bezpośrednie połączenie z centrum Poznania, także komunikacją miejską. Dodatkowo, nieopodal znajdują się niezbędne przedszkola, szkoły, a także zielone tereny rekreacyjne i Stadion Miejski. Blisko miasta i natury równocześnie? To jak najbardziej możliwe – zapoznaj się z ofertą mieszkań na osiedlu Ziębicka 14 i zamieszkaj na pograniczu atrakcyjnych poznańskich dzielnic.

Biuro Sprzedaży FB Antczak

ul. Ziębicka 35 (lok.037),
60-164 Poznań

T. 785 054 575 E. biuro@ziebicka14.pl

Zadaj pytanie bezpośrednio do biura sprzedaży:

Pozwól sobie na luksus rodzinnej intymności i wysoki komfort życia wśród flory i fauny na naszym nowym osiedlu. Iście po królewsku.