Nowe mieszkania niedaleko Poznania

Nieruchomości Poznań Grunwald

Nieruchomości Poznań Grunwald

Wyobraźmy sobie, jak wspaniale byłoby móc zamieszkać w niewielkiej odległości od centrum dużego miasta, ale jednocześnie nie musieć rezygnować z kameralnego, przyjaznego otoczenia pełnego zieleni. Teraz nie musisz już marzyć – możesz skosztować takiego luksusu, ponieważ to rzeczywiste warunki nowego osiedla Ziębicka 14. Kompleks stworzony został z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących sobie komfort życia w kontakcie z naturą. Ziębicka 14 to sto trzydzieści cztery funkcjonalne mieszkania, zbudowane w przestrzeni przyjaznej rodzinom i umiejscowione w niewielkiej odległości od samego centrum Poznania. Zapewniamy możliwość swobodnej aranżacji układu przestrzeni mieszkalnej, abyś sam mógł zdecydować, czego potrzebujesz, a następnie cieszyć się najwyższym komfortem życia. Dodatkowo, każde mieszkanie dopełnia kawałek przestrzeni na świeżym powietrzu, w postaci ogródka z tarasem lub obszernego balkonu do dowolnej aranżacji. Dołącz do grona z Ziębickiej 14 i odpocznij od zgiełku miasta.

 

Atrakcyjne mieszkania w pobliżu Poznania

Interesują Cię nowe mieszkania niedaleko Poznania, w spokojnym otoczeniu natury? Jak pewnie zauważasz, obrzeża miasta są często wybieraną lokalizacją, bowiem oferują możliwość ucieczki od hałasu, smogu i męczącego tempa życia. Jednak ogólny komfort mieszkania na peryferiach dużych miast bardzo często spada ze względu na słabą komunikację z centralnymi dzielnicami, nierozwiniętą infrastrukturę czy brak dostępu do obiektów rekreacyjnych i atrakcji. Dobrym konsensusem pomiędzy lokum w mieście a mieszkaniem w otoczeniu zieleni, jest osiedle Ziębicka 14. Dogodna lokalizacja na poznańskim Junikowie, niedaleko ulicy Grunwaldzkiej, zapewnia dostęp do głównych linii komunikacji miejskiej i bezproblemowy dojazd do centrum. Na umiejscowienie osiedla wybrano strefę Strumyka Junikowskiego, będącą częścią Południowo-Zachodniego Klina Zieleni w Poznaniu. Ziębicka 14 to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesność miasta i równocześnie pragną odpoczywać w zaciszu własnego kawałka zieleni!

Biuro Sprzedaży FB Antczak

ul. Ziębicka 35 (lok.037),
60-164 Poznań

T. 785 054 575 E. biuro@ziebicka14.pl

Zadaj pytanie bezpośrednio do biura sprzedaży:

Pozwól sobie na luksus rodzinnej intymności i wysoki komfort życia wśród flory i fauny na naszym nowym osiedlu. Iście po królewsku.