Nieruchomości Grunwald

Nieruchomości Poznań Grunwald

Nieruchomości Poznań Grunwald

Nienaganna jakość wykończenia, wysokie standardy bezpieczeństwa, a także wyjątkowa lokalizacja – tym wyróżniają się najbardziej atrakcyjne nieruchomości. Grunwald jest jedną z tych dzielnic Poznania, które nieustannie przyciągają do siebie nowych mieszkańców – między innymi ze względu na duże zagęszczenie terenów zielonych i dogodne położenie w niewielkiej odległości od centrum miasta. Z tej części Poznania wszędzie jest blisko, a mimo to charakteryzuje ją kameralny i zaciszny charakter. Właśnie w pobliżu Grunwaldu znajduje się osiedle Ziębicka 14 – nowoczesny kompleks mieszkaniowy łączący funkcjonalną architekturę z poszanowaniem przyrody. Inwestycja wpisuje się w obszar klina zieleni przy Strumieniu Junikowskim, istotnej części historycznego projektu systemu przewietrzania miasta. Stąd ciągną się szlaki piesze, zachęcające do spacerowania i spędzania czasu w kontakcie z przyrodą.

 

Atrakcyjne nieruchomości – Poznań Grunwald

Przy wyborze nieruchomości lokalizacja ma ogromne znaczenie. Otoczenie poznańskiego Grunwaldu przyciąga swoją wielowymiarową atrakcyjnością. Z jednej strony jest to dzielnica z wieloma parkami, o dużym zagęszczeniu drzew i wywołująca poczucie bycia blisko natury, z drugiej zaś wyróżnia ją doskonała łączność z miastem i naprawdę niewielka odległość od centrum Poznania. Możemy zatem na co dzień cieszyć się ciszą i spokojem, a kiedy tylko zechcemy, w krótkim czasie znaleźć się w pobliżu wszystkich miejskich atrakcji. Taka lokalizacja to idealny kompromis pomiędzy dynamicznym życiem w mieście a odpoczynkiem wśród zieleni. W niewielkim oddaleniu od Grunwaldu, na obszarze równie atrakcyjnej dzielnicy Junikowo, mieści się nowoczesne osiedle Ziębicka 14. Ten kompleks mieszkaniowy, będący nową inwestycją dewelopera FB ANTCZAK, to odpowiedź na miarę potrzeb najbardziej wymagających mieszkańców, ceniących sobie zarówno spokojny wypoczynek, jak i bliskość centrum. Zamieszkaj na osiedlu Ziębicka 14 i przekonaj się, że wszystko jest w zasięgu ręki.

Biuro Sprzedaży FB Antczak

ul. Ziębicka 35 (lok.037),
60-164 Poznań

T. 785 054 575 E. biuro@ziebicka14.pl

Zadaj pytanie bezpośrednio do biura sprzedaży:

Pozwól sobie na luksus rodzinnej intymności i wysoki komfort życia wśród flory i fauny na naszym nowym osiedlu. Iście po królewsku.