Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań Junikowo

Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań Junikowo

Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań Junikowo

Poszukując własnego miejsca do życia, komfortowej i dobrze zaprojektowanej przestrzeni osadzonej w dogodnej lokalizacji, z pewnością warto zwrócić uwagę na inwestycję Ziębicka 14. To nowe mieszkania na sprzedaż, które wybudowane zostały na poznańskim Junikowie z myślą o tym, aby przyszli lokatorzy mogli w pełni korzystać z dostępnych wokół zasobów - z dobrodziejstwa przyległych terenów zielonych, oraz bogatej infrastruktury stolicy Wielkopolski.

Nowe mieszkania na sprzedaż - Junikowo Poznań

Podstawowym założeniem projektu Ziębicka 14 było stworzenie nowych obiektów mieszkalnych na sprzedaż o standardzie spełniającym wszystkie oczekiwania przyszłych lokatorów. Przyjazne dla użytkowników rozwiązania przestrzenne, jakie zastosowano przy tworzeniu koncepcji tego kameralnego, rodzinnego osiedla, są z pewnością jednym z wielu jego atutów.

Ziębicka 14 to inwestycja, której realizacja rozpoczęła się w trzecim kwartale 2020 roku. Zakłada powstanie siedmiu pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Znajdą się tutaj łącznie 134 nowe mieszkania dwu- lub trzypokojowe na sprzedaż, z balkonami na piętrach oraz z dostępem do tarasu z ogródkiem na parterze. Wnętrza o metrażu od 37 m2 do 73 m2 zostały tak zaprojektowane, aby przyszli właściciele mogli dostosować je do swoich potrzeb, na przykład poprzez likwidację niektórych ścianek działowych.

Ziębicka 14 – nowa inwestycja w Poznaniu i mieszkania na sprzedaż

Oferowane na sprzedaż nowe mieszkania z rynku pierwotnego, powstające w ramach projektu Ziębicka 14, to starannie przemyślana koncepcja i rozwiązania dostosowane do oczekiwań potencjalnych Klientów. Dla wygody przyszłych lokatorów, którzy być może nie będą chcieli korzystać z dostępnej w okolicy komunikacji miejskiej, w projekcie uwzględniliśmy również miejsca postojowe dla samochodów - zarówno zlokalizowane na zewnątrz, jak i w hali garażowej. Uzupełnieniem oferty sprzedaży jest również znaczna powierzchnia przeznaczona pod komórki lokatorskie – czyli funkcjonalna, dodatkowa przestrzeń użytkowa przypisana do naszych nowych mieszkań.

Dlaczego warto zamieszkać na Junikowie?

Junikowo, choć podobnie jak inne, przyległe do Poznania miejscowości było w przeszłości wsią, jest obecnie dość rozległą dzielnicą miasta znajdującą się w jego zachodniej części.

Charakterystyczna dla Junikowa jest niewysoka zabudowa oraz liczne strefy zieleni, a wiele znajdujących się tutaj obiektów to domy jednorodzinne. Mimo to, obszar ten jest znakomicie skomunikowany z centrum miasta. Istnieją tutaj dwie pętle tramwajowe, a ulica Grunwaldzka prowadząca aż do autostrady A2, to jedna z głównych arterii pozwalających na relatywnie szybkie przemieszczanie się. Dzielnica ta jest obszarem, na którego terenie wiele firm prowadzi swoją działalność usługową. Atutem jest również bliskość oraz liczebność przedszkoli, szkół, miejsc kultu, obiektów handlowych i rekreacyjnych czy punktów medycznych. W rezultacie, Junikowo stanowi bardzo atrakcyjne miejsce do życia na mapie Poznania, co warto wziąć pod uwagę przeglądając oferty nowych mieszkań wystawionych na sprzedaż.

Mieszkanie w Poznaniu – najlepsze nowe lokale na sprzedaż na Junikowie

Poznań to duże, prężnie rozwijające się miasto, będące historyczną stolicą Wielkopolski. To właśnie w jego obrębie mają swoje siedziby lub oddziały duże, międzynarodowe firmy, a także krajowe przedsiębiorstwa. Niskie bezrobocie, dużo ofert pracy, kwitnąca oferta ośrodków kulturowych i szeroki dostęp do rekreacji zachęcają do zakupu wystawionych na sprzedaż nieruchomości.

Kameralne osiedle Ziębicka 14 jest w tej kwestii wyjątkowo atrakcyjną propozycją, ponieważ deweloper zadbał skrupulatnie o to, aby nie tylko sam lokal, ale również otoczenie sprzyjało komfortowemu funkcjonowaniu. To inwestycja zaprojektowana z myślą o rodzinach z dziećmi, które do woli będą mogły korzystać z bliskości fauny i flory, w tym z uroków takich miejsc, jak Lasek Marceliński.

Renomowany deweloper i pewna inwestycja

Nabycie nowego mieszkania na rynku pierwotnym to poważna inwestycja, przede wszystkim ze względów finansowych. Z tego powodu przedsięwzięcie to niejednokrotnie wymaga od Kupującego sporego poświęcenia. Warto więc w tej kwestii skorzystać z oferty renomowanego dewelopera, który już od wielu lat działa w branży, oferując nowe mieszkania na sprzedaż. W rezultacie, będą Państwo mogli szybko przeprowadzić się do nowego, własnego lokalu z przestronnymi i zapewniającymi komfort życia przestrzeniami. Pod tym względem inwestycja Ziębicka 14 to bardzo atrakcyjna oferta sprzedaży, z której warto skorzystać - serdecznie zapraszamy!

Biuro Sprzedaży FB Antczak

ul. Ziębicka 35 (lok.037),
60-164 Poznań

T. 785 054 575 E. biuro@ziebicka14.pl

Zadaj pytanie bezpośrednio do biura sprzedaży:

Pozwól sobie na luksus rodzinnej intymności i wysoki komfort życia wśród flory i fauny na naszym nowym osiedlu. Iście po królewsku.