Antczak deweloper

Antczak deweloper

Antczak deweloper

Wiedza, doświadczenie i dbałość o szczegóły – to według nas kluczowe cechy każdego dewelopera. Tymi wartościami kierujemy się również w naszej rodzinnej firmie. Możemy z ręką na sercu powiedzieć, że FB ANTCZAK to pewny deweloper z bogatym doświadczeniem w branży budowlanej. Jednym z głównych obszarów działalności naszego przedsiębiorstwa jest kompleksowa realizacja komfortowych inwestycji mieszkaniowych. Zawsze powtarzamy, że najważniejsi są dla nas zadowoleni klienci dlatego, aby sprostać ich gustom i wymaganiom, do procesu projektowania podchodzimy z najwyższą dokładnością. Zależy nam, aby przyszli posiadacze mieszkań brali czynny udział w realizacji swoich mieszkaniowych marzeń, między innymi z tego względu zapewniamy konsultację z architektem już podczas pierwszego spotkania.

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele aspektów bierzecie Państwo pod uwagę przeglądając oferty osiedli mieszkaniowych, dlatego w naszych projektach stawiamy na maksymalny komfort, bezpieczeństwo, atrakcyjną lokalizację i nowoczesny styl wykończenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, zapraszamy do biura sprzedaży!

 

Antczak – deweloper z doświadczeniem

Dla osób tworzących firmę Antczak, nieruchomości to pasja i sposób na życie. Jesteśmy polską firmą o niezwykle bogatym doświadczeniu – możemy pochwalić się czterdziestoletnim stażem w branży budowlanej. Jako rodzinne przedsiębiorstwo rozpoczęliśmy swoją działalność od prac ogólnobudowlanych i remontowych, co pozwoliło nam dogłębnie poznać lokalny rynek i ugruntować specjalistyczną wiedzę. Wraz z upływem czasu nasza firma wyznaczała sobie dalsze kierunki rozwoju i rozrastała się w dynamicznym tempie poszerzając zakres działalności o generalne wykonawstwo dużych inwestycji budowlanych, a także o działalność deweloperską. Na swoim koncie mamy już czternaście komfortowych osiedli deweloperskich o wysokim standardzie wykończenia. Oprócz różnorodnych inwestycji mieszkaniowych ANTCZAK nieruchomości realizuje dziś także własne inwestycje komercyjne i logistyczno-przemysłowe.

Biuro Sprzedaży FB Antczak

ul. Ziębicka 35 (lok.037),
60-164 Poznań

T. 785 054 575 E. biuro@ziebicka14.pl

Zadaj pytanie bezpośrednio do biura sprzedaży:

Pozwól sobie na luksus rodzinnej intymności i wysoki komfort życia wśród flory i fauny na naszym nowym osiedlu. Iście po królewsku.